Alexela Oil juht Ain Kuusik kommenteeris Olerexi plaani saada viie aastaga kütuse jaemüügi turuliidriks ning märkis, et Alexelal on juba täna 61 jaama ning praegu on nad Olerexist suuremad.
"Mis me viie aasta pärast oleme, mina nii valju häälega välja ei ütle. Mis puudutab seda, et saada turuliidriks, siis kõik on võimalik tänasel päeval," sõnas ta.Kuusiku sõnul on turuliidriks saamise lubadust raske täita. "Ootan huviga konkurendi julge avalduse elluviimist. Soovin edu," lausus Kuusik.
Kuusik kahtleb Olerexi plaanides finantsvõimekuse pärast. "Tõepoolest pangad annavad raha, aga tanklad peavad tagasi ka teenima," ütles ta.Kuusiku sõnul on juba praegu suuremad ristmikud, tänavad ja kaubanduskeskused tanklaid täis. Kus on need kohad, kuhu nii palju veel investeeritakse, küsis ta. "Mina ootan huviga konkurendi edulugu," märkis ta.
Olerex teatas eile, et plaanib järgmise viie aasta jooksul investeerida 25 miljonit eurot uute tanklate ehitamisse ja seniste renoveerimistesse. Ettevõtte eesmärk on on 2020. aastaks olla kütuse jaemüügi turuliider. Kui neil on 49 praegu teenindusjaama, siis selle aasta lõpuks on tema sõnul neid 52 ja viie aasta pärast eesmärk omanda 70 teenindusjaama.
Seotud lood
Nädala suurimaks ja olulisemaks tehinguks Eestis võib pidada Lukoil Eesti müüki Olerexile, mis lõi kütuseturul kaardid sassi. Antti Moppelile ja Andres Linnasele kuuluv Olerex kasvatas nii oma tanklate arvu 87ni ja tõusis sellega suurimaks kütuse jaemüüjaks Eestis.
AS Olerexi plaanib järgmise viie aasta jooksul investeerida 25 miljonit eurot uude tanklate ehitamisse ja olemasolevate renoveerimistesse.
Kui väljas sajab lund ja päevavalgus kestab vaid hetke, muutub kodukontor meie igapäevaseks keskpunktiks – kohaks, kus töö, loovus ja ka mugavus peavad koos eksisteerima. Hea valgustus, ergonoomiliselt kujundatud ja rahulik töökeskkond aitavad pimedal hooajal säilitada nii töötahet kui ka meelerahu. Ja just sisemine tasakaal on eriti oluline, sest kodus töötavad lapsevanemad teavad hästi: külmade ilmadega algab ka viiruste hooaeg. Lisaks tööülesannetele tuleb sel ajal hoolitseda ka nohuste ja pisut pahurate laste eest, kes on lasteaiast koju kosuma jäetud.