President Karis: peame võtma iduettevõtete arengust saadud teadmise ja kasutama seda ka muudes valdkondades
Peame võtma oma iduettevõtete arengust saadud teadmise ja kasutama seda ka muudes valdkondades uute ettevõtete loomiseks, ütles Eesti Vabariigi president Alar Karis iseseisvuspäeva kõnes.
Eesti riigi teenimist ei tohiks mõjutada eliidina kohtlemise soov ega priviligeerituse tunne, kirjutab Viru-Nigula vallavanem Einar Vallbaum (Isamaa) Lääne-Virumaa Uudistes.
Neljapäeva hommik Kadriorus paistab teistsugune: üles on seatud aiad, ringi liiguvad patrullid. Pealinlased saavad hommikul politseijuhilt soovituse: püsige kodus, töötage kodukontoris.
Ettevõtted otsivad aina enam lahendusi, mis säästavad aega ja raha, eriti praeguses turbulentses majandusolukorras. Kui sul on autopark, siis kui palju aega kulub tegelikult autode pesule? Kas töötajad toovad ikka iga pesu kohta tšeki raamatupidajale või võiks see protsess olla automaatne?