Robootikakooli direktor: ettevõtjad, spordi ja kultuuri kõrval väärivad ka noored robootikud toetamist!
Noorte tegelemine teaduse, inseneeria ja robootikaga toob tulevikus kuhjaga kasu kõigile insenere vajavatele ettevõtetele, kuid erasektori toetused sellesse valdkonda ei jõua, kirjutab robootikakooli Robokaru direktor Liia Tammes.
“Kutsun Eesti tööstus-, energeetika- ja IT-sektori firmasid üles leidma endas natuke kannatlikkust ning toetama ka neid noori talente, keda aidates ei pruugi saadav reklaam olla ülisuure kandepinnaga, kuid kelle oskused võivad tulevikus neilesamadele firmadele mitmekordselt kasuks tulla,” kirjutab Liia Tammes. Foto: Sulev Lange
Viimasel ajal on Eestis kaks teemat, mille osas kõik kirglikult sõna võtavad: meie majanduse areng ja olümpiasangarite saavutused. Tunduvad justnagu kaks täiesti erinevat teemat, kuid on tegelikult omavahel tihedalt põimunud.
Kohtusin Nvidia inimestega esimest korda möödunud aastal ja nad ütlesid, et kõik kohad on juba täis isesõitvaid autosid, roboteid ja droone, kõigil on kopp ees neist, näidake midagi ägedat, rääkis idufirma 7sense tootejuht Mihkel Tedremaa.
Eraldi tööstusministri, täpsemalt majandus- ja tööstusministri, nimetamine uue valitsuse koosseisu näitab väärt tahet, kuid suuremaks peoks esialgu põhjust ei ole, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Lindströmi müügitöö eripära seisneb iga tiimiliikme tugevuste ärakasutamises ja arendamises. Just müügiinimeste koolitamine ja vastutuse andmine nende eelistuste põhjal aitab püsivalt leida ja hoida motiveeritud töötajaid, selgub saatest “Minu karjäär”.