Pärast tugevat aktsiahindade odavnemist näevad LHV analüütikud suurt tõusuruumi kohalike ehitussektori ettevõtete Nordeconi, Hepsori ja Merko aktsiatel, võib välja lugeda LHV avaldatud Balti aktsiate analüüsi raportitest.
Teise kvartali tulemustest teatanud Tallinna börsi kinnisvara- ja ehitussektori ettevõtetel nähakse nii analüütiku kui ka investori poolt järgmisel kahel kvartalil tugevaid tulemusi, kuid Nordeconi taastumise taga nähakse siiski ka probleeme.
Suvehooaeg on paljudele väikeettevõtetele aasta olulisim aeg, mis nõuab läbimõeldud ettevalmistust. Citadele panga ekspert jagab soovitusi, kuidas oma ettevõtet juba täna suviseks kiireks ajaks valmis seada, et saavutada parimaid tulemusi.