Intel teatas, et võtab kulude vähendamiseks ette uued meetmed. Foto: Reuters/Scanpix
Inteli aktsia algselt langes, seejärel tõusis pärast teadaannet hilise kauplemise ajal umbes 5,5%. Aktsia sulgus 26,27 dollaril, kuid tõusis sulgemise järgses kauplemises 27,72 dollarini. Aktsia on sel aastal langenud 49%.
Mikroprotsessorite tootja Micron Technology teatas teisipäeval, et kavatseb investeerida kuni 100 miljardit dollarit, et ehitada New Yorgi osariiki arvutikiipide tehasekompleks, vahendab Reuters.
Mälukiipide tootja Micron Technology vähendas kolmanda kvartali prognoose ning hoiatas, et neljandas kvartalis saab ettevõtte vaba rahavoog olema negatiivne, vahendab Reuters.
Nvidia teise kvartali käibeprognoos jäi ootustele miljardi dollariga alla, mis valmistas investoritele negatiivse üllatuse. See on järjekordne tõend selle kohta, et nõudlus elektroonika osade järele on pärast kaks aastat kestnud buumi jahenemas.
Kuidas töötab Tehnopoli tehisarukiirendi, millist tuge idufirmad sealt saavad ja millised ettevõtted on oodatud osalema, sellest räägitakse värskes Äripäeva raadio saates.