DelfinGroup kaasas 65 miljoni eurot, aktiivseimad investorid olid eestlased
Tänavu paigutasid investorid DelfinGroupi investeerimisplatvormi Mintos kaudu kaudu üle 65 miljoni. Pea pooled investorid Balti riikidest olid eestlased.
DelfinGroup kasutab investeeringute hajutamiseks erinevaid kapitali kaasamise meetodeid. Eelmisel aastal lõppes DelfinGroupi esmane avalik pakkumine, viimase aasta jooksul on firma läbi viinud mitu võlakirjaemissiooni ning aktiivselt kasutatakse investeerimisplatvormi Mintos teenuseid. Seega on investoritel võimalus investeerida nii DelfinGroupi aktsiatesse, võlakirjadesse kui ka väljastatud laenudesse.
DelfinGroupi tulud näitasid kolmandas kvartalis aastases võrdluses 48% kasvu, ulatudes 9,6 miljoni euroni, maksueelne kasum kasvas 49% ning laenuportfell kasvas aasta algusest 39%.
Nõudlus innovaatiliste lahenduste järele on suurem kui kunagi varem. Ettevõtted seisavad silmitsi üha keerukamate ohtudega, alates lunavara rünnakutest kuni andmetöötluse geopoliitiliste aspektideni. Samuti tuleb sammu pidada võimsate tehnoloogiliste arengutega: kvantarvutid ning ettevõtte andmete ülesed otsingusüsteemid on vaid mõned neist.