Merko Ehitus Eesti on otsustanud edasi minna Tallinnas Maarjamäe paekaldal asuva Lahekalda korteriarendusprojekti, mille raames valmib kaks kortermaja kokku 108 korteriga.
Merko Ehitus jätkab Lahekalda arenduse ehitamist. Foto: Andras Kralla
Tallinnas Maarjamäe paekaldal asuva Lahekalda korteriarendusprojekti V etapi maapealsete mahtude ehitamise jätkamise raames valmib kaks kortermaja kokku 108 korteriga.
Kuigi Merko Ehituse tulemused ületasid aktsiaanalüütik Kaimo Aljase ootuseid, ei ole see piisav, et anda ehitusfirma aktsiale ostusoovitust, selgub Swedbanki blogist.
Tallinna börsi ettevõtete juhid suhtuvad 2023. aastasse ettevaatlikult, lubamata küll kindlaid rahakaasamisi, kuid samas ka ei välista lisaraha vajadust.
Välisbörsil kaubeldi enim USA tehnoloogiagigantidega
Swedbanki ja SEB klientide meelisaktsiad Balti börsil olid eelmisel kuul küllaltki sarnased – tabeli tipus troonisid energia ja pangandus. Välisbörsil kaubeldi enim USA tehnoloogiagigantidega.
Ehkki entusiasm on suurte muutuste elluviimisel hädavajalik, siis hurraa-optimismi, hirmutamise ja maailmalõpu kuulutamisega majandust kestlikumale teele ei innusta, selgitab A. Le Coqi juht Jaanus Vihand.