USA peamised aktsiaindeksid jäid kolmapäeval samale tasemele. S&P 500 ja Nasdaq liitindeks olid sulgemisel vähe muutunud, samas kui Dow Jonesi tööstuskeskmine langes 0,23%.
- Maakler NYSE börsil. Foto: Reuters/Scanpix
Riigivõlakirjade tootlus oli kõrgemal, USA 10-aastase riigivõlakirja tootlus tõusis 2,5 baaspunkti 3,597%ni ja 2-aastase riigivõlakirja tootlus, mis tavaliselt liigub kooskõlas intressimäärade ootustega, tõusis 6,2 baaspunkti 4,261%ni.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tesla jäi kolmapäeval esimese kvartali marginaalide osas turu ootustele alla. Aktsia kukkus börsipäeva keskel pea 4%, kuid sulgus päeva lõpuks 2% miinuses, vahendab Reuters
Arvestades tulemuste hooaega, on üsna üllatav, et USA indeksid liikusid teisipäeval väga vähe ning sulgusid enam-vähem seal, kus avanesidki: S&P 500 tõusis +0.08%, Dow 30 langes -0.03% ning Nasdaq -0.04%.
USA peamised aktsiaindeksid näitasid esmaspäeval tagasihoidlikku tõusu. Investorid keskenduvad endiselt finantsasutuste tulemustele ja Föderaalreservi ametnike kommentaaridele, mis võivad anda rohkem teavet intressimäärade arengutee kohta.
USA investeerimispank Morgan Stanley teatas kolmapäeval tulemustest. Panganduskriisi tagajärjena langes esimeses kvartalis nii panga kasum kui ka tulu, vahendab Reuters.
Eesti heaolu kasvu takistab vohav bürokraatia, napp ambitsioon ning ohjeldamatult paisunud riigi kulutused – nii arvavad 5. märtsil toimuval majanduskonverentsil
“Tuulelohe lend 2025” esinevad tippjuhid ja ettevõtjad.