Investor Lev Dolgatsjov saab oma investorikarjäärist tuua mitu näidet tehtud vigadest, kuid sügavamalt analüüsides kumab tema sõnul sealt suure ühisnimetajana välja üks – ahnus.
- Investor Lev Dolgatsjovi poolt naljaga pooleks räägitud juhtumid panid saali küll naerust rõkkama, samas aga tunnustati investorit avameelsuse eest, mis andis palju tõsist mõtteainet ka teistele investoritele vigade vältimiseks. Investor Toomase konverentsil esinenud Lev Dolgatsjov sai publikult kõrgeimad tagasiside punktid. Foto: Raul Mee
"Kui te tahate minu vigadest õppida – ärge olge ahned! Iga kord, kui teed uue investeeringu, mõtle, kas sa liiga ahneks ei lähe?" Just sellise tõdemuse tõi hiljutisel investor Toomase konverentsi lavalaudadelt osalisteni investor Lev Dolgatsjov.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kõige suurem investeerimisviga pole mitte oste ja müüke valesti ajatada, vaid liiga kõrged ootused.
Investeerimise alguses ikkagi jalad värisesid ja väga palju häid diile on maha magatud sellepärast, et ei olnud julgust otsustada, rääkis Kristi Saare värskes „Investor Toomase tunnis“.
Investor ja riskikapitalifondi Superangel partner Marko Oolo jagab kolme õppetundi, mida ta on saanud kaheksa-aastase teekonna jooksul miljonieurose portfellini.
Töötukassa peale mõeldakse enamasti siis, kui räägitakse töötusest, koondamistest, maksude tõstmisest või koolitustest. Vähem tuleb jutuks aga tööturuasutuse tase ja võrdlus teistega, eelkõige muidugi naabritega.