Alanud nädala tippsündmused keerlevad kodus LHV müügitulemuste ning piiri taga makromajanduslike näitajate avaldamise ümber. Laekumas on järjekordsed dividendid.
Sel nädalal avaldab LHV, kuidas neil eelmisel kuul LHV Groupi juhi Madis Toomsalu juhatamisel läks. Foto: Raigo Pajula
Valisime välja viis kõige olulisemat sündmust, mis võiksid nii kodubörsi, aga ka euroala ja Ameerika Ühendriikide investoreid sel nädalal mõjutada ning mille kajastamisele keskendub järgmistel päevadel ka Äripäev koos Äripäeva raadioga.
Tootlust leiab Tallinna börsilt igal hetkel. Jah, ka täna, mil Tallinna börsi kardiogramm on viimased kvartalid olnud sirge nagu surnul ning seda ajal, kui ülejäänud börsidel käib vilgas sagimine, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Eesti parimad ökonomistid ja analüütikud näevad üksmeelselt, et Euroopa Keskpank langetab intressimäärasid järgmise nädala rahapoliitikute kohtumisel ning tänavu kindlasti veel mitu korda.
Inseneri- ja arhitektuuribüroo Amhold ASi ja Euroopa juhtiva ventilatsiooniettevõtte Lindab ASi pikaajalise koostöö tulemusena valmis hiljuti Jõelähtme valda Iru külla tühjale jäätmaale Trumpfi fiiberlasertehnoloogia võimekusega tootmiskompleks.