Nvidia aktsia lõpetas nädala 2-protsendilise kahjumiga. Foto: Zumapress.com/Scanpix
Kuigi Nvidia aktsia on viimase kuu jooksul umbes 20% langenud, olid Wall Streeti analüütikud sel nädalal ikkagi Nvidia pikaajalistes väljavaadetes kindlad.
Nvidia aktsia tõusis neljapäeval koos teiste kiibitootjate aktsiatega üle 6%. Taastumine toimus päev pärast seda, kui oli Nvidia koos teiste tuntud nimedega üle 5% langenud.
Hiljutise pullituru eestvedajad ehk tehisintellektiga seotud aktsiad on viimase kuu jooksul kaotanud tuure ning Wall Street näeb selles ostukohti, vahendas Yahoo Finance.
Odav elekter ja tootmisvõimsuste suurendamine on kujunenud justkui Eesti Nokia leidmiseks. Majandusanalüütik Mihkel Nestor ja AVH Grupi tegevjuht ning endine Enefit Greeni finantsjuht Veiko Räim arutlevad, milline on selle Nokia mõju majandusele.