Balti aktsiaturu koondindeks Baltic Benchmark tõusis nädala esimesel kauplemispäeval alla keskmise jäänud käibe juures 0,07%.

- Nasdaq Tallinn.
- Foto: Liis Treimann
Balti börsidest lõpetas ainsana miinuses Tallinn, kus indeks taganes 0,1%. Vilnius tõusis 0,25% ja Riia 0,64%. Eelmise esmaspäevaga võrreldes sulgus Tallinn 0,02%, Riia 1,14% ja Vilnius 1,29% rohelises.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kõik kolm Balti börsiindeksit ning ka koondindeks Baltic Benchmark lõpetasid kauplemisnädala miinuses.
Kui Enefit Green teatas täna, et nende elektritoodang kasvas augustis pea kolmandiku võrra, siis energiaettevõtte aktsia kallines neljapäeval Tallinna börsil suure käibega ligi poolteist protsenti.
Ettevõtte kasv, äristrateegia muutused ja töötajate kasvavad ootused esitavad kontorite sisustamisele aina uusi väljakutseid. Paraku ei suuda paljud ettevõtted nende muutustega sammu pidada. Sageli ei märgata, et kontor ei toeta enam seda, kuidas inimesed tegelikult töötavad. Sisekujundajad näevad seda iga päev – ruumid justkui toimivad, aga nende tegelik potentsiaal jääb kasutamata. Just selle lisaväärtuse leidmine ongi see, millega sisekujundajad ettevõtteid toetada saavad.