Pauku luuavarrest seekordsed Nvidia kvartalitulemused ei toonud. Nüüd seisan silmitsi enda Nvidia investeerimisteesiga, mis tagantjärele paistab liialt üldine.
“Nvidia ei ole kindlasti “osta-ja-unusta” tüüpi aktsia, nagu Apple. Sellel investeeringul tuleb hoolikalt silm peal pidada,” kirjutasin 2024. aasta jaanuaris, kui ma esimest korda Nvidia aktsiatesse investeerisin.
Sellele eelnenud ühe aasta jooksul oli Nvidia aktsia enam kui kolmekordistunud ning veel aasta enne seda, 2022. aasta jooksul, kukkus aktsia hind pooleks.
Aktsiat ostes lubasin positsioonist kasumit võtta kohe, kui hakkavad ilmnema märgid sportlase väsimusest või komistamisest. Nüüd ma siin olen. Kas on näha väsimust või komistamist? Mida üldse pidada väsimuseks või komistamiseks?
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Investeeringutest, tehisarust, Muskist, võimust ja vabadusest
“Eriti ettevõtlik ma praegu ei ole, pigem nagu töötu. Eesti SKPd kasvatan eelkõige oma suurele perele toitu ostes, aga mu elu pole nagu rantjeel, vaid hommikust peale räige küte,” rääkis Äripäeva raadio saates “Kuum tool” multitalent Tõnu Runnel.
Nvidia eufooria igavesti kesta ei saa, kuid Nvidiale head alternatiivi turul pole, rääkis LHV investorkogukonna juht
Nelli Janson.Nvidia, Palantir ja teised – mida nüüd oodata?
Viimastel päevadel on USA aktsiaturge tabanud suurem müügilaine, mis ka minu portfellis tuuseldas ja suurema languse tekitas.
Baltikumi juhtiva energiaettevõttena paistab Ignitis Group silma nii oma tugeva kasvuloo, portfelli mitmekesisuse kui tugeva dividendipoliitikaga. Vilniuse börsil noteeritud ettevõte on suutnud IPOst alates kahekordistada oma kohandatud EBITDAt ja viiekordistada oma taastuvenergia portfelli, tagades seejuures atraktiivse dividenditootluse. Ignitis Groupi investorsuhete juht Aine Riffel-Grinkevičienė jagab, mis on ettevõtte senise eduloo taga ning mida võiksid investorid oodata lähiaastatel.