Saates „Cleantech“ uurime seekord, kui suur mõju on mitmesugustel messidel ja konverentsidel päriselt meie majanduskeskkonnale ja rahvusvahelisele tuntusele.
- Fotol vasakult Mart Valner, Kädi Ristkok ja Erkki Kubber. Foto: Äripäev
Saates on oma kogemusi jagamas Cleantech Estonia tegevjuht Kädi Ristkok ja Impact Day programmijuht Erkki Kubber. Kuidas enne suurüritust ette valmistada, miks peaks sinna üldse minema, kui palju saab rääkida suurtest teemadest ja kumb on olulisem, kas kohvipaus või ettekanne?
Kädi Ristkok leiab, et Eesti rohetehnoloogia vastu on maailmas palju huvi. Seda on ka ürituste korraldamisest näha. "Latitude näiteks läheb sel aastal esimest korda Keeniasse ja loodame, et seal saab ka laiema rohetehnoloogia koostöö käima. Lisaks tuleb sel sügisel esimest korda ka Cleantech Forum Europe, mis on maailmatasemel üritus ja sel aastal valiti Eesti kohaks, kus seda korraldada. Rohepealinn Tallinn korraldab ka rohenädala, mille raames toimub ka näiteks rohetehnoloogiate EXPO ehk Nexpo. Mida rohkem neid üritusi on, seda rohkem paneme Eesti maailmakaardile kui rohetehnoloogia südame," sõnas Ristkok.
Saatejuht on Mart Valner.
Saadet toetab Cleantech Estonia ja Sunly AS.
Cleantech: kuidas konverentsidega maailma parandada
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ettevõtet ostes ja müües sõlmitakse siduv hinnakokkulepe alles üsna lõpus, kui on hinnatud firma väärtus ja tehtud hoolsusaudit ehk due diligence raport. Teinekord võib sellest selguda, et miljoniga kasumis ettevõte on hoopiski miljoniga kahjumis, räägiti saates.