Üks võimalikest lahendustest inimkonna tekitatud keskkonnaprobleemidele on ringmajandus – uus ehk hästi unustatud vana majandusmudel, mille järgi ressursse ja tooteid kasutatakse võimalikult kaua, taaskasutatakse ja võetakse ringlusse, et vähendada jäätmete teket ja ressursside raiskamist. Äripäeva Akadeemia koolitaja Kadi Kenk selgitab, mida sellele majandusmudelile üleminek tähendab nii tootmis- kui ka teenusettevõtetele, kes on selles pikas protsessis võitjad ja kes mitte.
- Kestlikkuse ekspert Kadi Kenk ja saatejuht Kerttu Metsar. Foto: Äripäev
Saates tuleb juttu sellest, milliseid ühiskondlikke, majanduslikke ja tehnoloogilisi muutusi ringsele majandamisele minek eeldab. Teema puudutab nii väikesi kui ka suuri, edumeelseid kui ka vähem edumeelseid ettevõtteid. Kasulik kuulamine kõigile neile, kes teevad oma organisatsioonis otsuseid.
Saatejuht on Kerttu Metsar.
Kadi viib 2. novembril läbi koolitust
"Ringmajanduse kasumlikud ärimudelid", mille eesmärk on luua arusaam, kuidas näha ressursikasutuse tervikpilti, et leida sealt endale sobivad väärtust loovad võimalused, millel on senisest väiksem keskkonnamõju.
Äripäeva juhtimiskool: kuidas ringmajanduse võimalusi mitte maha magada?
Seotud lood
Lindströmi müügitöö eripära seisneb iga tiimiliikme tugevuste ärakasutamises ja arendamises. Just müügiinimeste koolitamine ja vastutuse andmine nende eelistuste põhjal aitab püsivalt leida ja hoida motiveeritud töötajaid, selgub saatest “Minu karjäär”.