USA meelelahutaja Tucker Carlson intervjueeris Vladimir Putinit, mille käigus ei olnud ebamugavaid küsimusi, aga oli Donald Trumpi eesmärke täitvaid narratiive, ütles Eesti Päevalehe ja Delfi ajakirjanik Herman Kelomees.
- Vladimir Putin Foto: AP/Scanpix
Kelomees rääkis Äripäeva raadio reedeses hommikuprogrammis, et Tucker Carlson ei ole tegelikult ajakirjanik, vaid provokaator. Seetõttu ei pidanud Kelomees Tuckeri vestlust Putiniga sisu poolest ka eriti oluliseks. Küll aga märkis Kelomees, et Carlson laskis Putinil rääkida teemadest, mis teenisid ka USA presidendiks kandideeriva Donald Trumpi eesmärke.
Kelomees lisas, et Putiniga tehtud intervjuu ei olnud mõeldud niivõrd rahvusvahelisele publikule, vaid Venemaa siseauditooriumile.
Mida Putini intervjuud ja selle kohta avaldatud uudiseid jälgides arvesse võtta, seda selgitas Kelomees lähemalt.
Herman Kelomeest intervjueeris Viivika Rõuk.
Putini intervjuu: mida tähele panna, kui kohtuvad provokaator ja propagandist
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Täielik Euroopa kaubandusembargo Venemaale ei jäta seda ilma Lääne tarneteta – allikaid on palju –, küll aga võimaldaks see kehtestada selged reeglid äritegevuseks Eestis, tuua sellesse suurema selguse ning oleks ka võimas moraalne sõnum, leiab Delovõje Vedomosti ajakirjanik Jaroslav Tavgen.
Venemaa lõpetas aasta tõsise eelarve puudujäägiga ja mustadeks päevadeks kõrvale pandud varu on vähenenud. Kas see tähendab, et sanktsioonid töötavad ja varsti saab riigil sõjapidamiseks raha otsa?
Tarkvaraarendajale Merada on turvalisuse tagamine ühtviisi oluline nii uue tarkvara kirjutamisel kui ka küberrünnaku ohu minimeerimisel oma ettevõttele. Viimase jaoks tehakse koostöös Teliaga regulaarselt turvanõrkuste kontrolli.