Valijaid ja inimesi, keda valitsus kõnetab, ei maksa alahinnata, rääkis Bigbanki peaökonomisti Raul Eamets.
- Bigbanki peaökonomisti Raul Eamets. Foto: Andras Kralla
Eametsa sõnul peaks valitsusel olema selgem kommunikatsioon ja suurem strateegilisem eesmärk, sest valija pole rumal. "Keskmiselt saavad inimesed väga hästi aru, mis toimub. Ei maksa alahinnata valijaid," sõnas Eamets.
Ökonomist rääkis pikemalt ka ebakindla majanduspoliitika tagajärgedest ja mõjudest ühiskonnale.
Intervjueeris Hando Sinisalu.
Raul Eamets: me ei saa võtta seisukohta, et keskmine inimene on rumal
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ameeriklaste polariseerumine on tekitanud olukorra, kus üha rohkem meelitatakse presidendivalimistel osalema noori latiino mehi.
Eelmisel talvel küttis välisturist ühe Iglupargi sauna sedavõrd kuumaks, et leek oli korstnast väljas, räägib saates "Turismitund" Iglupargi juhataja Taavi Nõmmistu.
Samelini pikaaegne juht ja omanik Leida Kikka ütleb, et tal on suur saavutus- ja esinemisvajadus, sellele lisaks terav keel. Ta hindab, et need omadused on aidanud tal teha kiiret karjääri ja viinud ta ka tippu.
Energia tootmise terviklahendustest, mis aitavad ettevõtetel energiakulusid kokku hoida, räägitakse aina rohkem. Kui seni soetati päikesepaneelid, et energiat toota ja ülejääk võrku tagasi müüa, siis nüüd kasutatakse targaks elektri tootmiseks ja tarbimise juhtimiseks lisaks akupankasid.