Kuressaare kesklinnas müüki pandud 300ruutmeetrise elamu eest küsib omanik ligi 600 000 eurot, huvi tunnevad peamiselt mitte-eestlased.
"Mina ei tea, et enne oleks Kuressaares selles hinnaklassis eramut müüdud," tunnistas kinnisvarabüroo Uus Maa maakler Riho Mõisaäär Saarte Häälele. "Pakkumisi on tehtud erinevaid, ent maja vaatamas käidud veel ei ole," mainis ta ning lisas, et huvi on tundnud mitte-eestlased.
Sellises hinnaklassis maju ja isegi kallimaid on maakleri sõnul Kuressaares teisigi, aga need pole müügis. "Selliseid kalleid maju ehitavad inimesi enamasti endale ja ei müü neid maha," selgitas Mõisaäär.
Ühesuunalisel Pärna tänaval asuva krundi suurus on ligi 1500 m² ja majas on üldpinda 300 m². 2006. aastal valminud kivimaja juurde kuulub ka oma tenniseväljak.
Uus Maa kodulehe andmeil on majas kuus tuba, neist kolm magamistoad. Eramul on kaks vannituba ja WCd, kaks terrassi ning kaks parkimiskohta maja ees parkimisplatsil. Ruumid paiknevad neljal tasapinnal. Maja köetakse maasoojuspumbaga, kogu majas on vesipõrandaküte ja soojusvahetiga ventilatsioonisüsteem.
Kinnistule on seatud hüpoteek summas 2,6 miljonit krooni DnB panga kasuks, samuti hüpoteek summas 183 000 krooni Anu Käen. Viimane on kinnistusraamatus kirjas ka hoone omanikuna. Maja tellija ning esimene omanik oli kinnisvaraärimees Üllar Õun.
Seotud lood
Ettevõtja Märt Vooglaid nõuab endise äripartneri Üllar Õuna pankrotti, sest viimane pole talle tagasi maksnud ligi 900 000 krooni suurust võlga.
Kui 2015. aastal tuli Spotifys lauale idee Discover Weekly funktsiooni loomiseks, ei olnud ettevõtte asutaja sellest eriti vaimustuses. Sellele vaatamata oli töötajatel piisavalt autonoomsust funktsiooni edasi arendada, luues seeläbi ülipopulaarse toote. CVKeskus.ee uuris Eesti tippjuhtidelt Kai Realolt ja Toomas Tamsarelt, kuidas mõjutab juhtimiskultuur töötajate lojaalsust ja tööandja ihaldusväärsust.