Heas ettevõttes peab olema konstruktiivne konflikt ja meil see on - tavaliselt õnnestub teistel mind veenda või mul õnnestub teisi veenda, ütles eduka idufirma ZeroTurnaround asutaja ning juht Jevgeni Kabanov.
"Praegu on meil kuus direktorit ning viimane sõna jääb mulle, kuid seda juhtub harva. Alati otsime kompromissi," lisas ta intervjuus.
Mis oli teie äri alguses kõige raskem?Meil [ZeroTurnaroundil on kaks asutajat] väga vedas, kuna me ei loonud enda ettevõtet nullist. Projekt ZeroTurnaround põhineb Webmedial. Noortel ettevõtetel võivad tekkida probleemid rahastamisega, kuid meie jaoks oli kõige raskem lükata müügiprotsess käima. Selge oli, et meil on unikaalne toode hea omahinnaga, kuid teha nii, et inimesed saaksid sellest teada, hakkaksid huvi tundma ja ostaksid, oli raske.
2006. aastal käivitatud idufirma ZeroTurnaround näitab häid majandustulemusi. Mis saavutused on teie arvates peamised?Kõige enam tunnen uhkust selle üle, et meid on juba peaaegu sada inimest. Kõik nad on väga tublid ja iga päev loovad midagi uut ja huvitavat. Koos teeme seda, millega mina üksinda ei saaks kunagi hakkama.
Kas omanikud plaanivad ettevõtte müügist teenida, millised raskused seitsme aasta jooksul on tulnud seljatada ning kas Kabanov hindab end rikkaks inimeseks, loe pikemalt tänasest Äripäevast.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eesti tarkvarafirma ZeroTurnaround palkab järgmise aasta lõpuks USAs Bostoni kontorisse poolsada müügi- ja turundusinimest, kirjutab Boston Business Journal.
Keeltekool Kirjatäht tähistab veeburarikuus kümnendat tegutsemisaastat. Seda, et aeg on tegusalt ja lennates läinud, kinnitab tõsiasi, et ümmarguse tähtpäeva saabumist tuli kooli juhile ning asutajale Ülle Koppelile meelde tuletada. “Numbrid on minu jaoks kõige nõrgem külg. Need ei seisa meeles, kipuvad ununema ja sassi minema,” naerab ta.