Kaks aastat kahjumis olnud napsitootja Altia käive püsis eelmisel aastal varasemal tasemel, aga ettevõte jõudis eelmisel aastal tulemusega plusspoolele.

- Altia Eesti AS tootmiskompleks Tabasalu lähistel.
- Foto: Eiko Kink
Altia Eesti käive oli eelmisel aastal 24 miljonit eurot, mida on protsendi võrra rohkem kui aasta varem. Ligi 80 000eurosest kahjumist kerkis Altia eelmisel aastal ligi 0,7miljonilisse kasumisse. Ettevõte selgitas seda suurenenud müügija muutunud müügikanalite struktuuriga.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Keskkonnainvesteeringute Keskus ootab tööstusettevõtteid taotlema toetust ressursitõhususe investeeringuteks. Toetuse eesmärk on suurendada ettevõtete ressursi- ja energiatõhusust ning kasutada loodusressursse säästlikumalt.