Väino Pentuse võlg jäi ka kolmandal katsel müümata
Pankrotistunud kurikuulsa transpordifirma Autorollo nõue ettevõtte omaniku Väino Pentuse vastu oli kolmandat korda enampakkumisel, kuid ka 120 000 euro suurune alghind ei olnud veel pakkumiste tegemiseks piisavalt atraktiivne.
Läinud reedel lõppenud enampakkumisel jäi 120 000eurose alghinnaga nõue müümata. Autorollo pankrotihalduri Martin Krupi sõnul tuleb uus enampakkumine ilmselt 100 000 euro suuruse alghinnaga.
Pankrotistunud transpordifirma Autorollo kunagisel omanikul Väino Pentusel on võlgu 740 000 eurot, mis võib tema sissetulekut arvestades tähendada võlausaldajatele võimatult pikka raha ootamise aega.
Veebruaris panid Autorollo pankrotihaldurid pankrotistunud transpordifirma Autorollo kunagise omaniku Väino Pentuse 290 000 euro suuruse võla 200 000 euroga oksjonile. Nii suurt summat keegi nõus maksma ei olnud, mistõttu tuleb uus oksjon alghinnaga 150 000 eurot.
Alates 5. maist kannab Šiaulių Bankas uut nime Artea. Selle strateegilise sammuga tugevdab Leedus tegutsev pank oma positsiooni nii era- ja äriklientide, avalikkuse kui investorite seas ning liigub lähemale eesmärgile saada Leedu klientide eelistatuimaks pangaks.