Fudy ei saanud konkurentidest jagu, Linnamäe restoranid kolivad tagasi Wolti
Margus Linnamäe suurosalusega Apollo Groupi restoranid Lido, KFC, Vapiano, MySushi, Blender ja O’Learys naasevad Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes Wolti platvormile.
Fudy lõpetab toidu kojuveo, kuna keskendub teistele ärisuundadele.
Foto: Liis Treimann
Wolt Baltikumi juhi Mantas Lomsargise sõnul tulevad Apollo Groupi restoranid detsembrikuu jooksul Wolti platvormile seoses Fudy otsusega keskenduda teistele ärisuundadele ning lõpetada restoranidest toidu kohalevedu.
Ivar Vendelin, kes on Infopanga andmetel kasusaaja kümnetes ettevõtetes, rääkis septembris Äriplaani konverentsil, et Apolloga on plaanis teha börsidebüüt, ja avas, millistel ettevõtetel MM Grupis võiks järgmisel aastal edukalt minna.
Kas oled kunagi unistanud elust, kus argipäeva stress kaob, akna taga kostab linnulaul ning hommikune jalutuskäik viib sind otse rohelusse, kuid samal ajal jäävad kõik linnamugavused käeulatusse?