Ma ei mõista neid, kesvõimu puudumisel aina kaotusele suudavad mõelda, kirjutab riigikogu liige Jürgen Ligi vastuseks erakonnakaaslase Äripäevas ilmunud kriitikale.
- Jürgen Ligi, Foto: Liis Treimann
Kauaaegne Reformierakonna liige ettevõtja Peep Lillemägi
küsis Äripäevas, kuidas ikkagi sai juhtuda, et mullu aegade parima tulemusega valimised võitnud Reformierakond saavutas kõik, mida ei tahtnud – Jüri Ratase peaministriks, EKRE valitsusse ja pensionisamba lõhkumise. Lillemägi meenutas erakonna juhtimist kritiseerivas arvamusloos, kuidas ta valimisööl ütles Jürgen Ligile, et EKRE jõudmine riigikogusse on Reformierakonna tegemata jätmiste tulemus. „Ära aja lolli juttu," vastanud talle Ligi.Jürgen Ligi saatis artiklile järgmise lühivastuse:
Naudin igapäevatöös erialast ja moraalset üleolekut võimust ja ei õhka selle järele, ehkki sedagi tarvis oleks. Suhtun skeptiliselt populaarsusse, aga ka selles on meil ju eelis. Võim vaheldub, on tõsiasi, temaga läheb aega.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Aastast 1996 Reformierakonna ridadesse kuuluv kahte piirkonda juhtinud ettevõtja Peep Lillemägi küsib, kuidas ikkagi sai juhtuda, et aegade parima tulemusega valimised võitnud Reformierakond saavutas kõik, mida ei tahtnud – Jüri Ratase peaministriks, EKRE valitsusse ja pensionisamba lõhkumise.
Reformierakonna ja riigikogu opositsiooni juhi Kaja Kallase kinnitusel räägiks ta palju parema meelega enda mõtetest ja pakuks valitsuse tegevusele alternatiive, selmet mõne ministri umbusaldamist algatada.
Ettevõtet ostes ja müües sõlmitakse siduv hinnakokkulepe alles üsna lõpus, kui on hinnatud firma väärtus ja tehtud hoolsusaudit ehk due diligence raport. Teinekord võib sellest selguda, et miljoniga kasumis ettevõte on hoopiski miljoniga kahjumis, räägiti saates.