Facebooki tundmatuks jääda soovinud endine töötaja kirjeldas väljaandele The Guardian, kuidas Facebook oma töötajate järel nuhib: ettevõttes olla suisa oma salapolitsei.
- Facebook Foto: Veiko Tõkman
Töötaja selgitas, et teda kutsuti kord vestlusele, kusjuures talle püüti algselt jätta muljet, et ta saab edutatud. Siis selgus aga, et Facebooki juhid süüdistavad teda info lekitamises meediasse.
“On hirmutav, kui palju nad teavad,” ütles ta ja lisas, et kui ta Facebooki tööle läks, oli tal esiti mulje, et kõik on soe ja sõbralik ning inimesed tahavad “maailma muuta”. Siis paljastus tema sõnul aga Facebooki tumedam pool ning ühtäkki peavad töötajad silmitsi seisma nii-öelda salapolitseiga. Endise töötaja sõnul olid “salapolitseinikud” lugenud tema ning ühe ajakirjaniku vestlusi. Samuti teati, missuguseid veebilehekülgi töötaja külastab.
“Kui sa Facebooki tööle lähed, siis sind hämmastab, kui läbipaistvalt kõike tehakse. Sulle usaldatakse väga palju asju, millele sul tegelikult ligipääsu vaja pole. Kui sa aga üle piiri astud, lömastavad nad su nagu putuka,” kirjeldas endine töötaja The Guardiani veergudel.
Facebook pole asja kommenteerinud.
Seotud lood
Navalis Group on tuntud ettevõte, mis on tegutsenud laevaehituse, laevaremondi ja avamere ehituste valdkonnas juba üle 23 aasta. Navalis Group-i koosseisu kuulub mitu ettevõtet, mis töötavad edukalt ja tulemuslikult laevatehastes Eestis, Leedus, Soomes, Saksamaal ja Hollandis. 2024. aasta oli Navalis Group-i jaoks väga oluline, aidates kaasa ettevõtte arengule ja positsioonide tugevdamisele turul. Ettevõte näitas dünaamilist arengut, tuues turule uusi teenuseid, tugevdades rahvusvahelist koostööd ja täiustades siseprotsesse.