Võlakirjadega kaasati investoritelt 2,7 miljonit eurot.
Foto: LIIS TREIMANN
Nasdaq Tallinn noteerimis- ja järelvalvekomisjon otsustas 16. detsembril rahuldada Admirals Groupi taotluse ja noteerida kuni 150 000 tema poolt võlakirja programmi raames emiteeritavat allutatud võlakirja nimiväärtusega 100 euro. Programmi esimese osa raames noteeritakse ja võetakse kauplemisele 27 016 allutatud võlakirja börsi võlakirjade nimekirjas.
Eelmisel nädalal lõppenud Inbanki võlakirjade avalik pakkumine märgiti 2,7 korda üle ning võlakirjade jaotamisel eelistati Inbanki töötajaid ja varasemaid investoreid.
USA suurim investeerimispank Goldman Sachs ning Šveitsi suurim pank UBS tõstsid järjekordselt kulla hinna prognoose, sest keskpankade nõudlus saab olema oodatust veelgi suurem ning aina rohkem investoreid otsib kaitset majanduslanguse ja geopoliitiliste riskide eest.