Kiibitootja Nvidia liitumisest Dow Jonesi tööstuskeskmisega on spekuleeritud mitu kuud, nüüd saab see teoks. Foto: Imago Images / Scanpix
Samuti asendab värvide tootmise, turustamise ja müügiga tegelev USA ettevõte Sherwin-Williams Dow Jonesi tööstuskeskmises (DJIA) USA materjaliteaduse ettevõtte Dow Inc. Muutused jõustuvad 8. novembril enne börsidel kauplemise avamist.
Kolmandas kvartalis analüütikute prognoositust suurema kahjumi saanud Inteli aktsia tõusis börsil sellegipoolest jõudsalt, tiivustatuna andmekeskustest saadud tulust ja kõrgendatud ootustest neljanda kvartali tulemustele.
Jaapani investeerimisettevõtte SoftBanki tegevjuht Masayoshi Son tahab tõsta Jaapani tehisintellekti buumi keskmesse, kuid läbirääkimised USA kiibitootja Inteliga ei kandnud vilja.
Töötukassa virtuaalne töö- ja karjäärimess toimub 8.–10. aprillini ning viib omavahel kokku tööotsijad ja tööandjad. Milline olukord on tööturul täna ja mida saabuv mess mõlemale osapoolele pakkuda saab, sellest räägib sisuturundussaates lähemalt Töötukassa nõukogu juht ja Baltic Restaurants Estonia tegevjuht Aaro Lode ning Töötukassa teenusejuht Livia Laas.