Jah. Lõin oma positsiooni Teslas lukku ja kuigi teenitud kasumi üle oleks patt nuriseda, on mul siiski pisut jaakroosaarelik tunne, nagu oleksin turu vastu panustanud ja aktsiat short'inud.
- Tesla juht Elon Musk aastal 2010, mil Tesla noteeriti Nasdaqi börsil. Foto: Reuters/Scanpix
Nädalavahetusel asja üle järele mõeldes ja esmaspäeval esimest S&P 500 indeksiga liitumisejärgset kauplemispäeva jälgides võtsin vastu otsuse panna oma aktsiad täna turu avanedes müüki. Kui reedel oleksin saanud 99,7% kasumiga turult lahkuda, siis täna seda otsust tehes on mu tulu investeeringult 86%. Aga lühikese aja kohta on see ju siiski väga hea. Hoidsin Teslat ainult 106 päeva. Kui taandaksin tootluse aastale, siis võiksin öelda, et tootlus oli 296%, mis pole üldsegi paha.
Seotud lood
Tehnilise analüüsi ekspert Vaido Veek tõi "Investor Toomase tunnis" välja sel kuul tugevalt kerkinud LHV, Tesla ja bitcoini järgmised tugevad ostukohad.
Tesla teatas Californias oma Fremonti tehase töötajatele, et sulgeb 18 päevaks Model Si ja Model Xi tootmisliinid, vahendab CNBC.
Investor Toomase meeskonda kuuluva Äripäeva börsiajakirjaniku Anu Lille aktsiaportfelli tänavune tootlus on vägevad 180 protsenti. Põhjus on väga lihtne: Tesla.
Tesla tegevjuhi Elon Muski varade väärtus on tänavu kasvanud enam kui 100 miljardi dollari võrra, ühtlasi on temast saanud rikkuselt teine inimene maailmas, vahendab MarketWatch.
Arvutipargi renditeenus on mugav, säästlik ja (tuleviku)kindel. Green IT tegevjuht Asko Pukk usub, et ettevõtete äriline fookus peab alati olema enda põhitegevusel, sektoril, mida teatakse peensusteni, et olla konkurentidest paremad – just selleks vajaliku aja ja raha renditeenus vabastab.