Linnameedia reformi käigus peab sündima säästlikum ja tõhusam infokanal, mitte paremini propagandat edastav impeerium, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Kas sina Tallinna elaniku ja maksumaksjana tahad, et linn panustaks aastas üle 3,6 miljoni euro Tallinna TV (TTV) tegemiseks ja seejuures jääb organisatsioonil veel 667 000 eurot puudu? Just nii suur oli TTV kahjum mullu. Mihhail Kõlvarti linnapeaks saades on linnavalitsus nüüd asunud kuluefektiivsuse kursile ja raha enam juurde ei anta. Ettevõtjast abilinnapea Aivar Riisalu juhtimisel on plaanis anda linnameediale uus hingamine, koondades TTV, ajalehed Pealinn ja Stolitsa ning pressiteadete vabrik Raepress ühtseks löögirusikaks.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Pealinna munitsipaaltelevisioon lõpetas 2018. aasta üle 660 000eurose miinusega, mis on Tallinna Televisiooni (TTV) juhi Taavi Puki sõnul tulenenud eelkõige mullu avastatud tehnilistest probleemidest ja programmilistest ümberkorraldustest.
Kes arvab ära, millisel Eesti telekanalil on miljoneid vaatajaid, kusjuures isegi Pakistanis? Mitmed vastavad, et kindlasti on tegemist kanaliga, kus näidatakse seda igavesti põlevat kaminatuld, kuid tegelikult on miljoneid vaatajaid Jüri Piheli multifilmide kanalil, mis teenib ka korralikku kasumit.
Neli kuud ametis olnud Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart on jõudnud katseajal palju korda saata. "Alustame ühe projektiga, lähme lõpuni. Alustame teise projektiga, lähme lõpuni," ütleb Mihhail Kõlvart.
“Peaksime igapäevaselt kasutatavaid asju paremini hoidma,” räägib saates “Juhtides tulevikku” tehnikaringlust korraldava Green Dice asutaja ja juht Argo Alaniit. “Elektroonikaseadmete tootmine on selline, mida ei lubataks enam Euroopas teha – keskkonnanõuded on meeletud ja me ei taluks näiteks elementide kaevandamist, see on ränk töö.“