Ülemistele kerkiv Elcogeni kütuseelementide tootmistehas peaks tähendama, et Eesti riik muutub vesinikutehnoloogia suhtes (veelgi) avatumaks, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Rõõmustagem kõigepealt selle üle, et Eestis leidub nõnda palju ambitsiooni ja sisu tulevikku mudida proovivaid tooteid luua. Nimekad omanikud, 20 miljonit eurot, oodatavalt poolsada korda kasvav käive, mõnekümnelt 160ni paisuv töötajate arv, rääkimata ajast ette käivast tehnoloogiast, mis peibutab Aasia suurkontserne ... Vägev!
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Chemi-Pharmi kahe aasta eest Tänassilma tehnoparki ehitatud hoone on kitsaks jäänud ja ettevõte ehitab sellele laienduse, kus oleks võimalik ka ravimitööstusega tegeleda.
Vesiniku kasutuselevõtu strateegia on Euroopa Liidu majanduse taastekava ja rohepöörde üks põhisambaid, kuid kriitikutes tekitab küsimusi nii tehnoloogia ise ja sellele kuluv raha kui ka fossiilkütuste sektori osalus kogu projektis ning rohepesu maik.
Sisepõlemismootoriga sõidukite vähendamiseks tuleb kiiresti ära otsustada, millisesse alternatiivkütusesse ja millal Eesti panustab, kirjutab Circle K Eesti mootorikütuste müügidirektor Raimo Vahtrik.
Vald: me ei ole sellest kuulnud
Kurikuulsast Investoriteliidust lahkunud mehed pakuvad ettevõtjatele võimalust investeerida Kuusallu ehitatavasse päikeseparki, mille juurde on kunagi plaanis püstitada ka vesinikutehas.
Ettevõtte müügihinna kujunemine on keerukas protsess, kus müüja teeb elus sageli ainukordse tehingu ja emotsionaalne faktor võib olla üsna suur. Paraku seda komponenti hinnastamise juures kasutada ei saa, tõdesid PwC Estonia tehingute nõustamise juhtivkonsultandid Allar Karu ja Sass Karemäe.