Sadat kriitikavaba päeva Tallinn uus linnavõim meilt ei saa, sest esiteks osa võimuliidust sotside näol jätkab ja teiseks on aega niigi vähe, enne kui kohalike valimiste kampaania tsunami igast algatusest üle rullib, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Äripäev paneb nelja erakonna sõlmitud Tallinna koalitsioonilepingule hindeks 4+, sest dokumendis leidub mitu asjalikku punkti, mis ka meie hinnangul Eesti pealinna arengule kaasa aitavad. Ent teoreetilise osa hindest palju olulisem saab olema praktika. Ehk siis otsused, mis ära tehakse ja volikogus järgneva loodetavasti sisuka avaliku debati järel vastu võetakse.
Pühapäeval sai ametliku kinnituse Tallinna uus linnavõim. Kui algselt tundus, et linnapea kinnitamine on puhas formaalsus, siis tegelikult kaasnes sellega väike närvikõdi.
Värske Tallinna linnapea sotsiaaldemokraat Jevgeni Ossinovski peab oluliseks oma ametiajal teha korda linnafirmade juhtimine, luua linna kinnisvarapoliitika ning koondada mitu linnaasutust üheks.
Pealinna uus võimuliit loodab pooleteise aastaga jälje maha jätta. Lisaks: kas e-riik vaagub hinge või pingutab avalik arutelu üle ning kas Nevski katedraali aeg on otsa saanud?
Ettevõtete juhtidel tuleb muude küsimuste kõrval mõelda ka sellele, mil moel oma töötajaid kõige tulemuslikumalt innustada. Mitmed neist on kasutusele võtnud boonuspaketid ja üha rohkemad kaaluvad töötajatele lisahüvede pakkumist, just selliste, mida päriselt enim vajatakse ning hinnatakse: tööalased arenguvõimalused, rahalised boonused, täiendav tervisekindlustus, paindlik töökorraldus ja ühisüritused. Leinonen toetab oma klientidest tööandjaid iga päev just motiveerimisprogrammide väljatöötamisega. Millised on kõige populaarsemad boonusmeetmed?