Avalikult protestimine on sakslaste jaoks üsna tavapärane ja seepärast ei näita piketid koroonaviiruse ohjamise meetmete vastu tingimata seda, et inimesed on viimase piirini viidud, selgub seekordsest „Saksa majandustunnist“.
- Meeleavaldaja Saksamaal Foto: Scanpix
Liiduvabariigid otsustasid, et plahvatuslikult kasvavate koroonajuhtumite arvu tõttu on restoranid, baarid, kinod, teatrid ning teised kultuuri- ja meelelahutusasutused novembris suletud. Saksamaa eluga hästi kursis oleva advokaadi Aet Bergmanni oletusel tuli seda teha osalt seetõttu, et kohalikus kultuuris on pere või sõpradega väljas söömas käimine märgatavalt tavapärasem kui Eestis.
Ühtlasi kuuleb saates autoga seonduvate teenuste eest maksmise ühte äppi koondava Eesti idufirma Barking tegevjuhti Kustas Kõivu rääkimas sellest, miks Saksamaa on nende jaoks väga tähtis sihtturg. Nimelt on seal üks meie jaoks loomulik tegevus seadusega ära keelatud.
Saadet juhib Karl-Eduard Salumäe. Kuula seda siit:
Sakslaste meeleavaldustest ei maksa liiga palju järeldada
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Rahvusvahelise veebipõhise maaklerfirma Freedom24 analüütikud on välja selgitanud kümme ettevõtet, mille börsile minek (IPO) saab olema alanud aastal finantsmaastiku keskmes. Nende seas on nii tehisintellekti uuendajaid, digitaalse turvalisuse liidreid kui ka kiirmoehiiglasi, lisaks ettevõtteid, mis püüavad positsioneerida ennast mõnedes võtmekategooriates ja meelitada ligi kõige tähelepanelikumaid investoreid.