Siiri Sisaski rääkimata lugu: ma ei teadnud, kas enne kaob mälu või kukuvad hambad
Äripäeva raadiosaates "Edukad naised" rääkis muusik ja laulja Siiri Sisask esimest korda avalikult võitlusest valediagnoosiga, mis oli ravimatu haigus ehk Sjörgeni sündroom. "Oleks see diagnoos olnud õige, ei istuks ma praegu siin," lausus ta.
"Ma esimest korda ütlen seda avalikkuseses välja, aga selline hull asi võib tabada inimest, nagu Sjörgeni sündroom. Sa ei saa seda kuidagi ennetada ega ravida, see on vaid progresseeruv nähtus," jutustas ta. Sisask jutustas, et seeläbi võivad inimesel maha tulla küüned, välja langeda juuksed ja hambad ning kaduda hääl ja mälu.
Tehniliselt võivad kõik olla edukad, aga õnnestumiseks on vaja veel paari olulist asja, ütles Äripäeva ajakirjanik ja raadio saatesarja "Edukad naised" juht Katariina Krjutškova.
Endine ajakirjanik, produtsent ja praegune riigikogu liige Heidy Purga rääkis Äripäeva raadiosaates "Edukad naised", kui keeruline oli tal loomehingena kohaneda riigikoguga, mis on pidevalt negatiivse tähelepanu all.
Investor ja ettevõtja Kristi Saare(32) rääkis Äripäeva raadiosaates "Edukad naised", et on saatnud mitmel korral finantsabi küsima tulnud naised hoopis varjupaika või advokaadi juurde.
Äripäeva raadiosaates "Edukad naised" rääkis seltskonnategelane Anu Saagim avameelselt, kuidas Soome ajakirjanike rünnakud panid ta patja nutma, ent seejärel otsustas bravuuritar ohjad haarata: ta hüppas piimavanni ja riietas end sadomaso kostüümi.
Rahvamassid, ekstreemsed ilmastikuolud, elektrikatkestus, probleemid tehnikaga, vara lõhkumine, veekogude lähedus ja keelatud esemed – need on vaid mõned näited, millega tuleb arvestada ühe ürituse turvalisuse tagamisel. Iga turvapartner peab kõikvõimalikud stsenaariumid läbi mõtlema, mis võib juhtuda ning mis võib minna valesti. Vahel võib pisieksimus ühe meeldiva koosviibimise hetkega rikkuda.