Millistel tingimustel saab aurusauna hoonesse projekteerida, milliseid ettevaatusabinõusid tasub järgida ning milline on sauna kasutamisega kaasnev energiakulu, selgub saatest "Eramaja ehitus", mis keskendub aurusauna projekteerimisele ja ehitamisele.
- Inimeste arusaam aurusauna olemusest on tihtipeale puudulik, märgiti saates "Eramaja ehitus". Foto: Harvia Estonia
Kõige olulisem on aurusauna koheselt õigesti planeerida, et vältida hilisemaid ümbertegemisi, ütlesid saates spa- ja saunalahenduste pakkuja Spauna tegevjuht Janno Kaur ja aurusauna moodulite tootmisettevõtte Harvia Estonia juhataja Taavi Kaldoja.
“Aurusauna juures on oluline rääkida turvalisusest, funktsionaalsusest ja säästlikkusest, mis on võimalik õigete materjalide kasutamisel. Tuleb vältida aurusaunu, mis paberil on näiliselt ilusad, kuid tegelikult ei toimi,” selgitas saates Spauna tegevjuht Janno Kaur.
Millega aurusauna planeerides tasub arvestada, millised on sauna omadused ja kuidas süsteem töötab, saab lähemalt kuulata saatest. Saadet juhib Mark Kitajev.
Aurusaun – energiaröövel või säästlik alternatiiv tavasaunale?
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Mis on pannud saunatoodete äri viimasel ajal hoogsalt kasvama nii meil kui mujal, selgub kodustest sauna- ja spaalahendustest kõnelevas saates "Eramaja ehitus", kus külas on Spauna juhatuse liige Janno Kaur ning Harvia Estonia juhataja Taavi Kaldoja.
Ettevõtet ostes ja müües sõlmitakse siduv hinnakokkulepe alles üsna lõpus, kui on hinnatud firma väärtus ja tehtud hoolsusaudit ehk due diligence raport. Teinekord võib sellest selguda, et miljoniga kasumis ettevõte on hoopiski miljoniga kahjumis, räägiti saates.