Tippjuht: ma ei taha tunda piinlikkust, kui poliitik avalikult esineb
Toidu- ja tarbekaupade hulgimüügiettevõtte ning toitlustussektori varustaja Kaupmees Grupi juht Mart Relve sõnas saates „Poliitikute töölaud“, et poliitikud peaksid mõistma, et nad on meie kõigi teenistuses.
Mart Relve kaubanduse aastakongressil 2016. aastal
Foto: Raul Mee
„Tahaksin seda tunnet tunda ka siis, kui kuulen, kuidas poliitikud avalikkuses esinevad või omavahel suhtlevad," kirjeldas Relve. „Tahaks olla uhke oma riigi üle igas mõttes.“ Relve rõhutas, et kui valimiseelne aeg kulub erakondadel omavahelisele konkureerimisele, siis pärast valimisi peaksid kõik poliitilised jõud suutma vastuolud ületada ning kokkulepeteni jõuda.
Jaanus Vihand võttis A. Le Coq juhtimise oma eelkäijalt Tarmo Noopilt mõne aasta eest üle väga heas seisus – tugev meeskond, korralik juhtimissüsteem ja kultuur, kus kasvamine on DNAs. Tema sellega aga ei rahuldu, sest ta on arendaja.