Tehnoloogia ja robotid teevad suure osa kuivast tööst täna inimeste eest ära. Seetõttu muutub ettevõtetes tulemuste juhtimine aasta-aastalt järjest enam inimeste juhtimiseks.
- Idufirma Fractory asutaja ja tegevjuht Martin Vares ning Elisa ärikliendiüksuse juht Artur Praun. Foto: Jake Farra
"Juhtidel kasvab vastutus tunda oma inimesi. Tunda elementaarsel tasemel psühholoogiat," sõnas idufirma Fractory asutaja ja tegevjuht Martin Vares saates "Fookuses: juhi areng".
"Kindlasti ei saa enam hirmuga juhtida. Inimestele ei meeldi see," toonitas ta. Lisaks on mõttega tööd ka väga raske hirmuga juhtida.
Saate „Fookuses: juhi areng“ teemaks on seekord tehnoloogia roll juhtimises.
Saates on külas tööstusidufirma Fractory asutaja ja tegevjuht Martin Vares ning Elisa ärikliendiüksuse juht Artur Praun, kes maalivad saates pildi sellest, kuidas tehnoloogia meie tööelu 5–10 aasta pärast muudab ning aitab koos hea juhtimisega ettevõtete tootlikkuse kasvule kaasa. Samuti tuleb juttu sellest, miks psühholoogiatarkuste roll kasvab ning miks hirmuga juhtimine enam ammu ei toimi.
Saatejuht on Signe Sillasoo.
Hea juht peab tundma järjest enam psühholoogiat
Seotud lood
Rahvamassid, ekstreemsed ilmastikuolud, elektrikatkestus, probleemid tehnikaga, vara lõhkumine, veekogude lähedus ja keelatud esemed – need on vaid mõned näited, millega tuleb arvestada ühe ürituse turvalisuse tagamisel. Iga turvapartner peab kõikvõimalikud stsenaariumid läbi mõtlema, mis võib juhtuda ning mis võib minna valesti. Vahel võib pisieksimus ühe meeldiva koosviibimise hetkega rikkuda.