Ragn-Sells plaanis avada rehvipurustusliini Lääne-Virumaal Lepnal, kuid pidi kohalike vastuseisu tõttu loobuma ja otsima uue koha. Ettevõtte juht Kai Realo arutles, kuidas tuleks ettevõtjatel kohalike inimestega sellistes olukordades suhelda.
- Jäätmekäitlusfirma Ragn-Sellsi juht Kai Realo Foto: Andras Kralla
“Seda valemit on väga keeruline leida, kuidas informatsiooni inimesteni viia nii, et nad tegelikult usuksid, mida sa räägid. Umbusk ja võib-olla varasem pettumus, kogemus on paraku nii tugevalt juurdunud, et ettevõtetel on keeruline seda usaldust üldse luua,” rääkis Realo Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tulevikus võidakse importida suur osa rehvidest
Rakvere vallavalitsus tegi keskkonnaameti vahendusel Lepnale autorehvide purustamist kavandavale Ragn-Sellsile mitu ettepanekut. Jäätmefirma juhi Kai Realo sõnul võidakse tulevikus kuni pool Lepnal purustatavatest rehvidest Eestisse importida.
Järgmisel aastal Lääne-Virumaal Lepnal autorehvide purustamisega alustada sooviv Ragn-Sells on õpikunäide, kuidas ei tohi kohalike inimestega suhelda, kui on siiras soov saada neilt toetus oma äriideele, kirjutab Lääne-Virumaa Uudiste peatoimetaja Aivar Hundimägi.
„Kas rohkem toole ei ole,“ küsis Rakvere vallavanem Maido Nõlvak teisipäeva õhtul Lääne-Virumaal asuva Lepna raamatukogus. „Ei, kõik on siin. Ainult katkised jäid veel keldrisse,“ vastati talle.
Haridus on pikaajaline ja strateegiline investeering, millel on märkimisväärne mõju ühiskonna arengule, ettevõtluskeskkonnale ja inimeste elukvaliteedile.„Haridus ei ole kõikvõimas, kuid see on üks valdkondadest, kus saab inimesi kõige paremini aidata," ütleb Heldur Meerits, selgitades oma pühendumust haridusprojektidesse.