Saates „Digitark äri” on luubi all digipööre finantsprotsessides, sh raamatupidamises. Arutame, kuidas edeneb digilahenduste kasutuselevõtt raamatupidamises ning jagame kogemusi ja värvikaid näiteid otse elust.
- Fotol vasakult: Mare Timian, Grete Michelson, Imre Pralla ja Külli Reino Foto: Andres Laanem
Saates on külas vabakutseline finantsprotsesside entusiast Grete Michelson ja raamatupidamisbüroo Askendo OÜ juht Imre Pralla, kellega räägime raamatupidamise automatiseerimisest ja digitaliseerimisest ning uurime sedagi, mis mõtteid tekitab neis valitsuse kavatsus muuta e-arved ettevõtetele kohustuslikuks.
Saatekülalised tõdevad, et raamatupidamise jaoks on olemas väga palju kasulikke digilahendusi, aga paljud neid siiski ei kasuta. Miks see nii on? Kas põhjus on rahapuuduses, teadmiste ja oskuste vähesuses või takistab arengut hirm ja harjumus teha asju väljakujunenud viisil? Saatekülalised toovad välja enam levinud põhjused. Juttu tuleb ka digiteerimise õppetundidest: mis on läinud valesti ja mille õnnestumise üle ollakse uhked.
Saadet juhivad raamatupidaja.ee ärijuht Mare Timian ja palgauudised.ee toimetaja Külli Reino.
Saate „Digitark äri” toetaja
AccoSuite kutsub sind tasuta konsultatsioonile. Saad praktilised näpunäited, kuidas majandustarkvara abil vähendada kulusid kuni 30%, säästa aega ning suunata need ressursid oma ettevõtte innovatsiooni ja kasvamisse. Meie ärilahendused on sulle taskukohased − olgu sul siis
start-up, e-pood või 300 töötajaga rahvusvaheline ettevõte. Tule tasuta konsultatsioonile ja avasta kasvu allikad!
Imre Pralla: „See on jabur käsitöö, see ei ole raamatupidamine”
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Töötukassa peale mõeldakse enamasti siis, kui räägitakse töötusest, koondamistest, maksude tõstmisest või koolitustest. Vähem tuleb jutuks aga tööturuasutuse tase ja võrdlus teistega, eelkõige muidugi naabritega.