Sõjas saab kommunikatsioonist võimas relv, mis aitab vaenlasele kõrvade vahele pugeda ja oma rahvast mobiliseerida. Mida oleme õppinud Ukraina sõja kommunikatsioonist, jagavad strateegilise kommunikatsiooni ekspert Raul Rebane ja riigikogu liige ning endine NATO strateegilise kommunikatsiooni keskuse asedirektor Peeter Tali.
- Millised on suurimad õppetunnid ja mida peaks Eesti Ukraina sõja kommunikatsioonist õppima, jagasid strateegilise kommunikatsiooni ekspert Raul Rebane ja riigikogu liige ning endine NATO strateegilise kommunikatsiooni keskuse asedirektor Peeter Tali kommunikatsioonijuhtimise aastakonverentsil. Foto: Raul Mee
„Ärge alahinnake sõnade, piltide ja tegude jõudu! Strateegilises mõttes peavad need käima kokku ning kui sõnad, pildid ja teod kokku ei käi, on strateegiline kommunikatsioon puudlik või lausa katki,“ kommenteeris Tali kommunikatsioonijuhtimise aastakonverentsil.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Haridus on pikaajaline ja strateegiline investeering, millel on märkimisväärne mõju ühiskonna arengule, ettevõtluskeskkonnale ja inimeste elukvaliteedile.„Haridus ei ole kõikvõimas, kuid see on üks valdkondadest, kus saab inimesi kõige paremini aidata," ütleb Heldur Meerits, selgitades oma pühendumust haridusprojektidesse.