Autotööstusele elektroonikatooteid valmistavas Stoneridge Electronicsis toimuvad reedeti pooletunnised kringilõunad, mis on hea alus kvaliteetsele sisekommunikatsioonile, leiavad ettevõtte tehase- ja tehnoloogiajuht.
- Stoneridge Electronicsi tiim Eestis arendab tootmisliine kõikjale Euroopas. Fotol saate üks külalistest Milko Milatškov. Foto: Erakogu
Kringlilõuna võimaldab läbi rääkida, mis on ettevõttes sel hetkel kõige olulisem, milline on värske tagasiside klientidelt ja ka kuidas töötajad end tunnevad, selgub “Sisuturundussaatest”.
Stoneridge Electronics tähistab tänavu oma 25 aasta juubelit. Tehasejuhi Ardo Asperki ja tehnoloogiajuhi Milko Milatškoviga räägime värskes saates, kuidas on läbi veerand sajandi tehas oma ülesannetes ja sisus muutunud, kus on olnud põnevad õppimiskohad ning milliseid arenguvõimalusi pakutakse inseneridele.
Rahvusvahelisse gruppi kuulumine on Stoneridge’i tugevus, mis on andnud hulga teadmisi ja hea võrdluse, kuidas suhelda erinevate tarnijatega. Ka tuleb vestlusest välja, missugune on kõige väärtuslikum töötaja ja mida teeb üks 270 töötajaga ettevõte, et juhtkond oleks kursis, kuidas tehases töö iga päev reaalselt toimub.
Saates räägitakse ka, kuidas autotööstust arendada, millised on Stoneridge’i kasvuplaanid ja millele võiks riik insenere koolitades mõelda rohkem. Selgitame välja, millised on eduka tehase võtmesõnad ja kuidas plaanib Stoneridge olla viie aasta pärast Euroopa parim tehas.
Saadet juhib Tõnu Einasto.
Tehasejuht peatab iga nädal ligi kolmesaja inimese töö, et viia läbi kringlilõuna
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Autotööstusele keskendunud Stoneridge Electronics on Eestis tegutsenud juba veerandsada aastat. Aastaks 2024 on ettevõte kasvanud tootmisüksusest võimekaks elektroonikatehaseks, kus kohapeal toimuvad arendus- ja disainitegevus ning tootmine kuni regionaalsel ja globaalsel tasemel juhtimiseni.
Haridus on pikaajaline ja strateegiline investeering, millel on märkimisväärne mõju ühiskonna arengule, ettevõtluskeskkonnale ja inimeste elukvaliteedile.„Haridus ei ole kõikvõimas, kuid see on üks valdkondadest, kus saab inimesi kõige paremini aidata," ütleb Heldur Meerits, selgitades oma pühendumust haridusprojektidesse.