Homme koguneb Tallinna lauluväljakule kolmandat korda suur hulk maastureid, et välja selgitada parim.
Maastikuautod võistlevad selleks spetsiaalselt ehitatud rajal kolmes võistlusklassis: originaal (tehaseseades masinad), standard (seeriatoodang vaba veljevaliku ja diferentsiaallukustiga) ja spetsiaal (ilma suurte piiranguteta ehitatud neljarattaveoline auto, millel on kehtiv tehnoülevaatus).
Lisaks võistlustele on kavas prototüüpautode Jeepster demonstratsioonsõit. Need on neljarattaveoga maastikuautod, mille kõik neli ratast on juhitavad.
Lisaks tavapärastele traielikatsetele kuulub võistluste kavva ka veoauto vedu kiirema vedaja auhinnale. Samuti mäkketõusuvõistlus kõigis klassides ja pealtvaatajate sõiduautode mäevõistlus.
Lapsi lõbustavad Kreisi ja Pööra ning mängunurgad, lauluväljakul on avatud hobi-bobikelgurada.
Väravad avanevad pealtvaatajatele kl 9, esimene võistlusstart antakse kl 10.
Autor: ÄP