Maksu- ja tolliamet on täna hommikuse seisuga tagastanud 130 112 deklaratsiooni alused kokku ligi 320 miljonit krooni enammakstud tulumaksu.
Kokku on tänaseks esitatud 231 945 e-deklaratsiooni ning maksu- ja tollikeskuste teenindusbüroodest on kliendid palunud paberkandjal 28 503 eeltäidetud tuludeklaratsiooni väljatükki.
Maksu- ja tolliamet ootab sel aastal ligi 500 tuhandet tuludeklaratsiooni, seega on oma tulu jõudnud deklareerida juba ligi pea 50 protsenti eeldatavast deklareerijate koguhulgast.
Seotud lood
Odav elekter ja tootmisvõimsuste suurendamine on kujunenud justkui Eesti Nokia leidmiseks. Majandusanalüütik Mihkel Nestor ja AVH Grupi tegevjuht ning endine Enefit Greeni finantsjuht Veiko Räim arutlevad, milline on selle Nokia mõju majandusele.