Pärast Tartu ülikooli rektori Jaak Aaviksoo kerkimist Isamaa ja Res Publica liidu juhi kandidaadiks andis Mart Laar nõusoleku asuda ühendpartei esimehe kohale.
Mitme tugeva esinumbri esilekerkimine tõotab ühendparteis võimuvõitlust, kirjutas Eesti Päevaleht.
Valmisolekust kandideerida teatas ekspeaminister Mart Laar esmaspäeva õhtul vahetult enne seda kui ühendpartei juhatus asus arutama partei valitsusjuhi kandidaadi nimesid.
Tänase seisuga pretendeerib ühendpartei esinumbriks kolm meest — Aaviksoo, Laar ning Isamaa ja Res Publica Liidu kaasesimees Tõnis Lukas. Eesti Päevalehe andmetel kujunes üleeilne kohtumine Laari ja Aaviksoo pooldajate debatiks, kus ülekaalukalt jäid peale “laarlased” ning Lukasest kui tõsisest kandidaadist enam ei räägitud.
Riigikogu valimisteks valmistuvas erakonnas tekitasid eile paksu verd Aaviksoo vihjed, et ta soostub erakonnaga ühinema vaid enda peaministrikandidaadiks nimetamise korral. See võimendas veelgi arvamust, et erakonna liider tuleb leida erakonna enda seest.<pilt2#fotod/Inimesed/Inimesed_L/laar7_meeli_170248.jpg#400#600#Mart Laar>
Seotud lood
Küberturvalisus peaks olema igaühe igapäevaelu lahutamatu osa. Olenemata sellest, kas oled eraisik, väikeettevõtja või suurfirma juht, mõjutab digitaalne maailm paratamatult kõiki, kes internetis toimetavad. Tele2 ärikliendi erilahenduste ja IT-teenuste juht Janek Jaago selgitab, miks on vähemalt esmane digikaitse hädavajalik igale kasutajale.