Tallink Grupi juhatuse esimees Enn Pant ütles, et
laeval Silja Symphony oktoobri lõpus toimunud konflikt laeva baaritöötajate ja
Tallinki juhtkonna vahel lahendatud.
Tallinki esindajad kohtusid neljapäeval Rootsi ametiühingute inimestega. Tallinki juhtide sõnul puudutati oktoobri lõpus Silja Symphony pardal toimunud konflikti laevapersonali ja ettevõtte juhtide vahel põgusalt.
Enn Pant ei eitanud intervjuus Aktuaalsele kaamerale, et Tallinki juhid tol õhtul Silja Symphony'l purjutasid ja baaripersonaliga tülli läksid, vahendas etv24.ee.
Täpsemalt juhtunust ei tahtnud Helsingis Tallinki uue laeva ristimisel rääkida ei Enn Pant, Keijo Mehtonen ega Andres Hunt.
"Igal juhul on Tallinki juhtkond juba ette surma või vähemalt vangi mõistetud, nii et ma arvan, et meil on mõttetu hakata siis täpsustama neid asju rohkem. Me oleme kõik läbi rääkinud laevadega, meil ei ole enam probleeme ei laevadega ega ametiühingutega. Ma näen, et probleem on ajakirjanduses," ütles Pant.
Ta lisas, et piletimüüki skandaal mõjutanud pole, kuid Silja Line'i esindaja hinnangul võivad mõjud ilmneda hiljem.
"Väga raske on praegu öelda. Me peame vaatama selle (skandaali) mõju (piletimüügile) pikema aja jooksul. Aga praegu pole juhtunu mõju märgata," seletas Silja Line'i kommunikatsioonijuht Tuomas Nylund.
Helsingis vette lastud Tallinki uus kiirlaev hakkab järgmise aasta kevadest sõitma Tallinna ja Helsingi vahel.
Seotud lood
Viiendat aastat järjest valib
mittekarskusühing Asotsiaalministeerium Aasta Parmu, teatas ühing.
Rootsi meremehi esindav ametiühing SEKO
esitas täna Rootsi politseile avalduse seoses Tallinki juhtide käitumisega Silja
Symphony'l. Lisaks sellele nõuab ametiühing kahjude rahalist hüvitamist
seitsmele laevatöötajale.
Majanduses ja ka kinnisvaraturul on sügisel toimunud mõned muudatused, üheks neist euribori langus. Bigbanki ettevõtete panganduse üksuse juht Aimar Roosalu kinnitas, et kinnisvaraturul on märgata elavnemist – suuresti just järelturu korterite osas.