Ajalukku on läinud need ajad, mil suvaline
kinnisvara haarati lennult ja hulgakaupa.
Tallinnas on kerget vaheltkasu lootvad vahendajad hakanud lepingutest loobuma, mis tähendab neile eellepinguga tehtud ettemaksu kaotamist, kirjutas Eesti Päevaleht Online. Ollakse pigem nõus 100 000–300 000 krooni kahjumit kandma, kui ostma korterit välja vähese lootusega seda edasi müüa.
Kinnisvaraturul on tekkinud olukord, mida võrreldakse kolme-nelja aasta taguse ajaga ja mil nädalas tehakse üks-kaks tehingut ühe suure arendusprojekti kohta.
Otseselt suurt hinnalangust ei prognoosi keegi, kuid klient on taas muutunud kuningaks, kelle eest on arendajad nõus palju ära tegema ja isegi kingitusi jagama.
Seotud lood
Kuigi ajakirjanduse väiteil on
kinnisvarabuum Tallinnas raugemas ja aastaga hinnad langenud keskmiselt
kümnendiku võrra, ei kehti hinnalanguse jutt Arco Vara Saaremaa juhi Arvo
Eensaare sõnul Saaremaa kinnisvara kohta.
Tallinna kinnisvaraturg näitab selgeid
mahajahtumise märke: on tekkinud olukord, mida võrreldakse kolme-nelja aasta
taguse ajaga ja mil nädalas tehakse üks-kaks tehingut ühe suure arendusprojekti
kohta, lisaks on hakanud lepingutest loobuma spekulandid, kes on nõus ka 100
000-300 000 krooni kahjumit kandma.
Navalis Group on tuntud ettevõte, mis on tegutsenud laevaehituse, laevaremondi ja avamere ehituste valdkonnas juba üle 23 aasta. Navalis Group-i koosseisu kuulub mitu ettevõtet, mis töötavad edukalt ja tulemuslikult laevatehastes Eestis, Leedus, Soomes, Saksamaal ja Hollandis. 2024. aasta oli Navalis Group-i jaoks väga oluline, aidates kaasa ettevõtte arengule ja positsioonide tugevdamisele turul. Ettevõte näitas dünaamilist arengut, tuues turule uusi teenuseid, tugevdades rahvusvahelist koostööd ja täiustades siseprotsesse.