E-kindlustuse juhataja Risto Rossar märkis
juuli tulemusi kommenteerides, et mõistetakse üha rohkem, et kindlustusäris on
maakler alati just kliendi poolel.
"Meie teenus tagab kliendi jaoks parima võimaliku tulemuse. Samuti on tööprotsess alates juulist tunduvalt läbipaistvam, kuna klient saab muuhulgas täpse ülevaate ka maakleri poolt teenitavast tasust," selgitas Rossar kindlustusmaakleri töö olemust.
Kindlustusmaaklerfirma E-kindlustus vahendas tänavu juulis preemiaid 35,8 miljoni krooni eest, mis on 60% rohkem kui 2006. aasta juulis. Tänavu seitsme kuuga on E-kindlustuse vahendatud preemiate kogusumma kasvanud 230 miljoni kroonini, mis on 94 miljonit krooni rohkem kui mullu samal perioodil.
"Teha 135 miljoni kroonise mahu pealt ühe aastaga veel 76 protsenti kasvu on kahtlemata väga hea tulemus," Rossar. “Kahjukindlustusturg kasvab praeguse tempo juures ligikaudu 20% aastas, sellega võrreldes on meie tulemus ju lausa suurepärane,” lisas Rossar.
E-kindlustus avas 2001. aastal ühena esimestest Euroopas veebipõhise kindlustuskeskkonna. E-kindlustuse välja töötatud kindlustuslepingute sõlmimise ja halduse veebipõhine infosüsteem võimaldab pakkuda väga operatiivset ja läbipaistvat teenust, mida kasutades on kliendil alati reaalajas ülevaade oma kindlustuslepingutest.
Kindlustusmaaklerfirma E-kindlustuse osa kindlustusmaaklerite turul on 23%. Ettevõtte käive oli 2006. aastal üle 37,3 miljoni krooni. Firma sõlmis eelmisel aastal 114 000 kindlustuslepingut ehk keskmiselt 317 lepingut päevas ning vahendas 261 miljoni krooni ulatuses kindlustusmakseid, mis moodustab 8,3% Eesti kahjukindlustuse turust. E-kindlustuse klientideks on 111 132 eraisikut ja 14 541 ettevõtet.
E-kindlustus on Eesti Kindlustusmaaklerite liidu ja rahvusvahelise sõltumatute kindlustusmaaklerfirmade võrgu Eubronet liige.
Seotud lood
Kuus aastat tagasi tegevust alustanud ja tänaseks
Eesti suurimaks kindlustusmaakleriks kasvanud e-kindlustus on alustanud
laienemist teistesse Balti riikidesse, teatas firma.
Rahvamassid, ekstreemsed ilmastikuolud, elektrikatkestus, probleemid tehnikaga, vara lõhkumine, veekogude lähedus ja keelatud esemed – need on vaid mõned näited, millega tuleb arvestada ühe ürituse turvalisuse tagamisel. Iga turvapartner peab kõikvõimalikud stsenaariumid läbi mõtlema, mis võib juhtuda ning mis võib minna valesti. Vahel võib pisieksimus ühe meeldiva koosviibimise hetkega rikkuda.