Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kruuda ostis naabrinaise maja Nõmmel
Suurärimees shy;Oliver Kruuda soetas maja,
mis asub peaaegu tema kodu vastas teisel pool tänavat. Aadressil Helbe 12 asuv
eramu kuulus kuni oktoobrini Anu Havamile.
Pärast omandi üleminekut on kinnistule jäetud veider hüpoteek summas 2,9 miljonit krooni Havami kasuks. Justkui oleks Kruuda oma nimele saanud korraga nii kinnistu kui ka mitme miljoni krooni eest kohustusi, kirjutas Eesti Ekspress.
Kui Ekspress Kruudalt soetatud maja kohta küsis, mõtles ärimees pikalt ja küsis siis vastu: “Kas sa eile poes käisid? Piima ostsid? Mis sa siis ostsid?” Seejärel viskas endine kommitööstur nalja, et teeb Helbe 12 majja vanadekodu ja hakkab seal Ekspressi suvemänge korraldama.