Kapo hoiab silma peal kurikuulsa Öise
Vahtkonnaga koostööd tegeva noorterühmituse Vabatahtlik Liikumine salajastel
treeningutel, sest seal võidakse valmistuda uuteks provokatsioonideks Eesti
riigi vastu.
Kaitsepolitsei huviorbiiti on sattunud ühes Tallinna improviseeritud võimlas toimuvad käsivõitluskursused, mida korraldab Öise Vahtkonna aktsioonides aktiivselt osalenud Aleksandr Jefremov. Salajastel treeningutel lihvivad oma füüsilist vormi ning õpivad enesekaitsevõtteid pealinna noored vene poisid, kes kuuluvad tänavu suvel tekkinud rühmitusse Vabatahtlik Liikumine, kirjutas Postimees.
Ehkki sporditegemises pole midagi laiduväärset, teeb korrakaitsjaid ärevaks Vabatahtliku Liikumise suunitlus ja nende tihedad sidemed pronksöö rahutuste initsiaatori Öise Vahtkonnaga.
Väidetavalt 40-liikmelise rühmituse liider, 17-aastane kutsekooli õpilane Aleksandr Kotov nimetab Öise Vahtkonna kõrval oma koostööpartneriks ka radikaalset Kremli-meelset noorteühendust Naši.
Vabatahtliku Liikumise peamise eesmärgina on Kotov sõnastanud võitluse venekeelse vähemuse õiguste eest Eestis ja «poliitvangide» vabastamise, mis nüüd on küll juba aktuaalsuse kaotanud, samas on Kotov lubanud ühtviisi võidelda nii fašismi kui kommunismi vastu, nähes oma peamist ideaali hoopis Vene valgekaartlikus liikumises.
Seotud lood
Notšnoi Dozori (Öise Vahtkonna - toim)
foorumisse krooni devalveerimispaanika esilekutsunud libauudise postitanud
Larissa leiab, et Notšnoi Dozor’ile on kohatute ja valesüüdistustega liiga
tehtud ning seetõttu ollakse sunnitud pöörduma vastavate organite poole.
Öise Vahtkonna esindaja Larissa
Neštšadinova ütles venekeelsele portaalile dv.ee, et teate krooni
devalveerimisest pani hilja õhtul üles keegi nende liikmetest.
Notšnoi Dozori (Öine Vahtkond - toim)
foorumis on üleval info, nagu kavatseks Eesti valitsus devalveerida Eesti
krooni, kusjuures euro uueks kursiks on pakutud 24,64 krooni.
Mõned trendid jäävad meiega kauaks, mõned kaovad sootuks ja mõned muutuvad, kohanedes hetkeolukorraga. Ettevõtete keskkonna-, sotsiaalsed ja juhtimisstandardid (Environmental, Social and Governance – ESG) peavad muutuma, seda eriti seoses eelseisvate struktuursete muutustega poliitikas. Olukord näib olevat Trumpi tulekuga kardinaalselt muutunud, kuid tegelikult on muutused toimunud juba päris pikka aega.