Toomas Vilosius vastas aripaev.ee
küsimusele, miks ta müüs 100 miljoni kroonise käibega firma Tallinkile 1
krooniga, retoorilise küsimusega: "Kas üks kroon ei olegi teie jaoks raha?"
Vilosius lisas, et hind kujunes läbirääkimiste käigus, kus ostja ning müüja leppisid hinnas kokku. "Rohkem pole sel teemal midagi kommenteerida," ütles Vilosius.
Veel kuu aega tagasi ütles üks Delegatsiooni omanikest Tooomas Vilosius, et osaluse müügist saadud raha suurusjärgu kohta järgmist: "Need summad pole nii meeletud, mingeid miljardeid pole."
Saadud raha paigutamise variante on Vilosiuse sõnul rohkem kui üks. "Eks praegu neid kohti siiski on, ehkki majanduslikult pole aeg investeerimiseks just kõige sobivam," põikles Vilosius toona rahapaigutusplaanide avaldamisest.
ASi Tallink Grupp tütarettevõte OÜ TLG Hotell sõlmis ostu-müügilepingu, millega omandas eile 100% OÜ Delegatsioon osadest ASilt Heal ja OÜ-lt Haapsalu HMR. Osade eest maksti kokku 1 kroon. ASi Heal omanikud on Ain Hanschmidt, Andres Lipstok, Urmas Sukles, Toomas Vilosius, Raivo Raudsepp ja Enn Pant.
Seotud lood
Tallink Grupile osaluse OÜs Delegatsioon
müünud Toomas Vilosius ütles aripaev.ee-le, et firma senised omanikud leidsid,
et on selles äris juba pikalt olnud ning Tallinki pakkumine osutus
heaks.
ASile Tallink Grupp 1 krooniga oma 100
miljoni kroonise käibega ettevõtte osaluse müünud Raivo Raudsepp ütles
aripaev.ee-le, et ta pole tehinguga kursis.
ASi Tallink Grupp tütarettevõte OÜ TLG
Hotell sõlmis ostu-müügilepingu, millega omandas eile 100% OÜ Delegatsioon
osadest ASilt Heal ja OÜlt Haapsalu HMR. Osade eest maksti kokku 1 kroon (0,06
eurot).
Kui 2015. aastal tuli Spotifys lauale idee Discover Weekly funktsiooni loomiseks, ei olnud ettevõtte asutaja sellest eriti vaimustuses. Sellele vaatamata oli töötajatel piisavalt autonoomsust funktsiooni edasi arendada, luues seeläbi ülipopulaarse toote. CVKeskus.ee uuris Eesti tippjuhtidelt Kai Realolt ja Toomas Tamsarelt, kuidas mõjutab juhtimiskultuur töötajate lojaalsust ja tööandja ihaldusväärsust.