Erki Noole sõnul võiks valitsuse liikmetel
olla julgust öelda, et nad eksisid.
Valitsus on eelarve vastu shy;võtnud, Riigikogu shy;on selle kinnitanud ja puusse pannud. Kas keegi peaks võtma poliitilise vastutuse?
"Kuu aega tagasi ütles valitsus, et me ei pea tegema negatiivset lisaeelarvet, parem vaatame, mis sügis toob. Nüüd tuleb välja, et kui 3,1 miljardit võtame kokku, jääb ikka väheks," vastas Nool Võrumaa Teataja küsimusele, kas keegi valitsusest peaks võtma poliitilise vastutuse nurjunud eelarve osas,
"Jah, keegi peaks võtma vastutuse, aga ma pole kindel, et selle pärast peaks tagasi astuma. Valitsuse liikme shy;tel võiks olla julgust öelda, et nad eksisid. Eksimine on inimlik. Valitsetaksegi eksimuste kaudu. Täiuslikku valitsust pole üheski riigis. Peame tegema tuleviku jaoks analüüsi, kus me tegime vigu, mida eirasime. Me avastasime, et maailmapoliitika jubedalt mõjutab meid, aga pool aastat tagasi ütlesime, et meid ei mõjuta mitte ükski asi," täiendas Nool oma vastust.
Seotud lood
Ministrid ütlesid tänasel
pressikonverentsil, et tuleb valmis olla selleks, et eelarve võib
aasta sees minna defitsiiti.
Endise rahandusministri ja IRLi
parlamendifraktsiooni liikme Taavi Veskimäe sõnul kasutatakse tänavuses
negatiivses lisaeelarves liigselt ühekordseid tulusid jooksvate kulude
finantseerimiseks.
Kõik teadsid Helenet (42) kui sooja ja elava iseloomuga edukat naist. Tööl olles oli ta asjalik ning kodus tegeles laste ja majapidamisega. Õhtuti premeeris ta end tihti pokaali veiniga, et igapäevaseid muresid vaigistada ja stressi leevendada. Viimasel ajal vaevles ta aga unetuse käes ja ka lähedaste sõnul hakkas ta oma sära kaotama. Enese teadmata viis pidev veinitamine naise sügavamale alkoholi lõksu ja õhtusest lõõgastusrituaalist sai hoopis uneprobleemide põhjustaja. Helene jagab oma lugu, kuidas ta sõltuvusest vabanes ja enda elus uue lehekülje keeras.