Nordea panga töötajad panustavad nii rahaliselt kui ka oma abi ja teadmistega üleriigilist integratsiooniprojekti Minu Riik.
"Nordea enda heategevusprojektideks on integratsiooniprojekt Minu Riik, mida toetame nii rahaliselt kui ka oma töötajate abi ja teadmistega," sõnas Nordea panga kommunikatsioonijuht Jane-Liina Liiv.
Üleriigiline integratsiooniprojekti Minu Riik käivitus juba 2002. aastal, mil alustati vene õppekeelega koolinoortele Eesti riigivõimu tutvustamist.
Ta lisas, et samuti toetab pank kahte kultuurifondi: SA Eesti Rahvuskultuuri Fond, mille all on Nordea fond, mis on loodud toetamaks Eesti ja Põhjamaade kultuurialast koostööd.
"Sellel aastal sai meie stipendiumi Maria Aru õpinguteks Sibeliuse Akadeemias klassikalise klaveri erialal. Samuti toetame laste- ja noorte tippspordi teed läbi Evelin Ilvese kultuurirahastu Noore Sportlase Fondi," sõnas Liiv.
Tema sõnul on ka mitmetel heategevusasutustel on Nordea pangas kontod.
Sampo panga kommunikatsioonispetsialist Tõnu Talinurme sõnul ei tee pank eraldi analüüsi annetuste osas. "Küll oleme aga pangana püüdnud vastu tulla algatustele, et võimaldada erinevaid soodustusi annetusteks," lisas ta.
Seotud lood
Kui Urmas Sõõrumaa oli Eesti Energia nõukogu esimees, annetas ta oma töötasu 53 pere elektriarve tasumiseks. Sama jätkab ka Jüri Käo, ütles heategevusfondi Dharma juht Malle Eenmaa.
Detsembrikuine annetuste maht küündib 35-40% suuremaks kui eelmisel aastal, märkis Swedbanki ühiskondliku vastutuse valdkonnajuht Maris Ojamuru.
Meie fondi toetajate seas on neid, kes teevad annetuse summas viis krooni ning ka eraisikuid, kellel on võimalus ühekordse annetusena toetada kuni 1000 krooniga, sõnas SEB Heategevusfondi juht Triin Lumi.
Kuna ärikinnisvara arendatakse reeglina vaid üürimiseks, on endale A-klassi büroopinna ostmine harvaesinev võimalus, mida edukal ettevõttel tasub väga tõsiselt kaaluda, rõhutab Tallinna südalinnas paikneva
Büroo 31 müügijuht Taavi Reimets ning lisab kogemusele tuginedes, et omanikuna tekib kasu nii kohe kui ka kaugemas tulevikus.